top of page
Moje życie

MOJA HISTORIA
 

Jak wyglądała moja droga?

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Nazywam się Igor Znajkiewicz i mam 20 lat. Od urodzenia wychowywałem się w klasie średniej nigdy w domu się nie przelewało. Mieszkałem samemu tuż przed 18 rokiem życia. Żyłem na początku bez toalety ani kuchni śpiąc na materacu pod trzema kołdrami, ponieważ nie miałem ogrzewania. Doświadczyłem biedy oraz samotności w swoim życiu i postanowiłem, że już NIGDY nie będę się tak czuć! Z czasem podjąłem pracę na etacie w Niemczech co pozwoliło mi na wejście w lepsze życie, ale zawsze wiedziałem, że miałem ogromną chęć osiągnięcia sukcesu ! Od gimnazjum ćwiczyłem Brazylijskie jiu-jitsu. W szkole średniej moją pasją był boks, ale mój trener odszedł z tego świata i zaprzestałem trenowania, zainetresowałem się siłownią i przy tym zostałem do dziś.


W czasie gdy światem rządził Covid zacząłem interesować się rynkami finansowymi i zarabianiem pieniędzy w internecie. Na dziś dzień zawowdowo zajmuję się marketingiem sieciowym oraz inwestowaniem, ponieważ dzięki temu wiem o tym, że mogę osiągnąć niezależność geograficzną oraz finansową.

Zawsze interesowałem się biznesem, gdy miałem 17 lat przeczytałem swoja pierwszą książkę biznesowo-rozwojową. A teraz to wszystko się spełnia dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu oraz ciężkiej pracy, którą wykonałem, dzięki temu jestem w stanie zarabiać oraz osiągać coraz większe cele.

Jestem młodą ambitną osobą, która kocha podróżować, rozwijać się osobiście 

oraz budować mindset wymiatacza ponieważ mental to 90% sukcesu!

Marzenia przemieniasz w rzeczywistość za pomocą dyscypliny.

bottom of page